| anonim_4396 a întrebat:

Daca am 1.65 m inaltime si 55 kg sunt bine? Adica. sunt slabuta, normala sau plinuta?big grin
Fundita

Răspuns Câştigător
| lollyd a răspuns:

E normal.Ca sa-ti dai seama daca esti potrivita scazi 10 din inaltime.La tine e 65-10=55 e perfect.Ca sa stii daca cumva mai cresti cum sa faci. Esti bine

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Esti normala

| kattya96 a răspuns:

Http://www.doctor.info.ro/calculator_imc.html
Este o greutate normala. Oricum dar iti dai seama tu singura cand te uiti in oglinda unde ar mai trebui sa slabesti da eu zic ca esti bine :)

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Am 18 anibig grin

| Eka7Lyzza a răspuns:

Eu am 1.55 si 50kg. mama e medic de copiii si mi-a spus ca este perfect. deci si la tine e mai bine decat la mine big grin oricum stai linistita daca nu fumezi ai sa te dezvolti si mai slabesti.

| Dey_1617 a răspuns:

Buna Lavv:*. Esti foarte bine asa nu esti nici prea grasa nici prea slaba, potrivita.:*Este foarte bine asa>big grin

| pinciu a răspuns:

Mie mi separe ok

| Cristinaaaaaaa a răspuns:

Eu am 14 si sunt ca tine (1.65,55)