| Yonderly a întrebat:

Hey.
De ce Carla's Dreams nu isi arata fata? Mie imi place cum cântă...A apărut vreodată fără acea,, masca" pe fata?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cica asa ar arata, dar eu tot nu cred.
Nu prea i se potriveste vocea, la fizic...adica ce am zis eu, numai eu inteleg :))
http://www.cancan.ro/......masca.html

| AvalohAlyn a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Dar imi place la nebunie cum canta, ii ascult melodia ''Te rog'' de 50 de ori pe zi...happy Serios

| Mădă0611 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Melodia e despre iubita sinucigasa si in clip sunt doua sinucideri, in lacuri diferite, semn de distanta intre ei. Reintalnire dupa moarte.

| LoveSleep a răspuns:

Nu sunt mare fain, dar masca aceea e o idee genială, din toate punctele de vedere.

| J0B0MAT a răspuns:

Vrea sa aiba parte de intimitatea, sa nu-l opreasca lumea pe strada si sa-l urmareasca paparazzi.Nu stiu daca a aparut fara masca.