| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Fac un sondaj si vreau sa stiu daca va place Justin Bieber sau nu si de ce.La sfarsit imi voi spune si opinia mea :]. Funda+Vot pentru cel mai amuzant/adevarat!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, pentru că este un copil retardat care s-a lansat datorită dării de mită. Ascult trupe legendare ca Metallica, Judas Priest, Guns and Roses, AC/DC,Slayer,Megadeth,Anthrax,Rammstein, etc., etc.

8 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Sincer? eu una il urasc nu stiu de ce dar chiar nu imi place de el, l-am ascultat prima data la radio si credeam ca (,) canta o fata nu un baiat rolling on the floor
oricum nu am nimic cu el sau cu fanii carora le place, eu am o vorba : fiecare cu gusturile luiwinking
cui ii place de el, bravo lui/ei nu?happy

| lunarwolf a răspuns:

Salut.
M-am cam săturat de întrebările despre Bieber.
Am mai răspuns la câteva. Dacă vrei să îmi vezi părerea, uită-te în profilul meu. O să găsești sigur ceva pe-acolo. oh go on

| DozeCuVisse a răspuns:

Nu imi place justin biber...deoarece.el nu canta din suflet e doar un pitiponc ce nu stie ce e greul.stie doar sa dea autografe si sa castige banii.melodiile sale nu st compuse de el.si oricum are vocea de fata...
e simpatic nu am ce zice.dar il strica vocea de fata, fitele si pitiponciabig grin

| 3DPixel a răspuns:

Da,sunt de aceeiasi parere cu majoritatea dintre voi.Jb are multi fani datorita fetelor care sunt orbite de "frumusetea lui" (sincera sa fiu nu mi se pare cine stie ce de capul lui) si neglijeaza ce conteaza cel mai muilt, si anume talentul.Iar la capitolul asta Jb nu sta prea bine...

| dangerX a răspuns:

Mdaa... R:Nu, pentru ca sunt cantece mult mai frumoase, formatii mult mai talentate care se chinuie sa faca 10, 000 views, iar el detine recordul la vizualizari cu un cantec surprinzator de prost, nu-mi place nici vocea lui.

| vanessa_6993 a răspuns:

Buna! nu prea imi place de el e un pusti talentat recunosc dar se da cam mult in spectacol mi se pare inca un copil iresponsabil care nu stie de capul lui are doar 17 ani si vrea sa se casatoreasca eu sincera sa fiu il cam urasc

| aPerfectLive a răspuns:

Heeey!big grin Sincera sa fiu,tipul e simpatic insa, nu il suport pentru ca atunci cand canta, parca il strange cineva de c***elaughing.Si stiu ca nu gresesc cand spun acest lucru.O singura melodie mi-a placut si aceea a fost "Baby" cu Ludacris.Atat! In rest, nu pot sa zic ca sunt o fana a lui!winking

| anastasiahuzum a răspuns:

Justin Bieber canta foarte bine dar este un fraier!