| sweetgirl13 a întrebat:

Sondaj: va place justin bieber?(da sau nu si de ce?)

5 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Nu, nu imi place. De fapt nu ii dau nicio importanta, oricum nu imi place cum canta si nici aspectul lui. Sincera sa fiu, o compatimesc pe selena ca a putut sa stea cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si asawinking adica mai ascult cate o melodie de-a lui

Răspuns utilizator avertizat
| caterinasmile a răspuns:

Eu una nu sunt fana lui dar nici nu pot spune ca il urasc! Nu prea stiu multe despre el si nu pot spune daca e fitos sau nu dar am auzit niste cantece de ala lui si are voce fata de altii, nu extraordinara dar o are. Eu una o prefer pe Beyonce.

| robertaasdfghj a răspuns:

Nu. Petru ca face muzica de proasta calitate, mult prea comerciala pentru gusturile mele.