| anonim_4396 a întrebat:

Hey, imi place Lady Gaga, iar parintii zic ca melodiile sunt frumoase dar in videoclipuri se poarta ca o tampita si e cam vulgara. Voi ce parere aveti despre prestatia in videoclipuri si credeti ca e platita sa se poarte asa in clipuri?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Videoclipurile sunt cele care o fac remarcata. Ea si-a constuit o imagine vizuala si cum altfel daca nu prin haine(ciudate e putin spus). A fost de n ori criticata dar ei nu i-a pasat si a continuat. Ceea ce e de admirathappy

Abh
| Abh a răspuns:

Platita? Nu stiam ca lucreaza la patron.

| thizizme a răspuns:

Nu e platita... Artistii platesc pentru clipurile lor, deci da bani pentru a face asta laughing Si face asta pentru a vinde. In plus, la ce versuri are trebuie sa aiba clipuri vulgare...

| DeeAnna. a răspuns:

Nu este platita doar ca sa se poarte asa in videoclipuri. Asta este stilul ei. E un stil aparte, si mie imi place, chiar daca nu ascult acest gen de muzica...happy
Cred ca e ok.

| Doa'Do a răspuns:

Nu, nu este platita. A vrut sa creeze o imagine diferita a unui artist. Este stilul ei original. Daca-ti place muzica ei, nu inseamna ca trebuie s-o iei acasa si sa "te joci cu ea". happy

| AaNnCcUuTtZzAa a răspuns:

Nu, nu este platita.Asa ii place ei sa faca asa in videoclipuri deoarece acesta este stilul ei.

| Narsha a răspuns:

Nu, lady gaga e o nonconformista.Are o voce minunata iar faptul ca are un stil mai ciudat doar o face diferita de orice diva de la holywood.Nu cred ca e platita, aa e stilul ei, putin vulgar, ciudat insa asta o face speciala.Plus ca nu prea avd de ce-i implici pe parinti tai, atata timp ca asculti melodiile si iti plac ce treaba au ei cu videoclipurile. Oricum lady gaga e o cantareata cu o voce frumoasa si un stil mai ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o tacanita! (intra si raspunde si la intrebarea mea despre Lady Gaga)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este platita pentru acele miscari deoarece acela este stilul ei de muzica si dans. Dar este si platita deoarece fiecare foviu este pe bani sau meserie. love/like very good lady Gaga, dar mai mult imi place miley cyrus.