| stweety10 a întrebat:

Ce parere aveti despre videoclipul Lady Gaga-Alejandro? Eu una sunt fana Lady Gaga, imi place foarte mult, dar consider ca a exagerat putin mai mult cu videoclipul asta. Adica, inteleg ca ea e putin mai controversata, are videoclipuri mai indraznete, poate astea sunt si lucrurile pentru care fanii o adora, dar totusi... Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| pengu a răspuns:

Bunahappy
Eu nu sunt fana exclusiv Lady Gaga dar imi plac cat de cat melodiile si chiar "Alejandro" mi se pare destul de okay, insa in videoclip a exagerat foarte tare. Dintr-o nevoie apriga de afirmare si a arata ca este originala etc. a amestecat, sa le spunem subiecte, care nu ar fi trebuit sa fie niciodata impreuna in asemenea ipostaza. Cred ca putea atrage toate privirile si altfel, dar asta e, a gustat celebritatea si este convinsa ca face bine aparand in situatii de acest gen, cat mai socante...

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nici mie nu imi place videoclipul. e aiurea

| Cristina300798 a răspuns:

Mie imi place foarte mult faptul ca a exagerat... o ador.