| ginadr a întrebat:

am si eu o intrebare la voi as vrea sa stiu si eu cum pot sa iau legatura cu un cantaret de manele sa imi faca o melodie dedicatie gen cum sunt in toate melodiile "din partea mea numele cantaretului dedic cea mai frumoasa melodie pentru ..numele ex:denisa va rog mult sa ma ajutati vot si funda

Răspuns Câştigător
| Johndoe2023 a răspuns:

Pai e simplu. intrii pe canalul lui de youtube sau pe pagina lui de facebook si acolo ai si date de contactwinking

| ginadr explică (pentru Johndoe2023):

Si cum sa i spun?

| LarisaStanciuu a răspuns (pentru ginadr):

Cu cuvintele tale happy