| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt indragostita de un baiat si i-am spus ca imi place de el. dar nu a fost totul perfect el a spus ca ii place de alta fata....problema e ca suntem intr-o clasa si nu pot sa ma uit la el ca la un coleg ce sa fac ca de cite ori il vad sufar...

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Incearca sa gasesti pe altcineva, sa faci multe lucruri ca sa nu te gandesti la el, sa nu fi niciodara singura pentru ca at te vei gandi la el...

| Alyna36 a răspuns:

UIta de el si fate ca nu il observi, ridete uitindute la el in ochi si de asemenea fate ca nu ai nevoie de el si flirteaza cu cineva in fafta lui

| advzxcxzxc a răspuns:

Pai invita-l la tine si va distrati voi cumva il intrebi ce-i place si faci ce-i place apoi el sa va indragosti de tine si o va parasi pe cealalta fata pentru tine si saruta-l
cand il inviti a 3-a oara

| advzxcxzxc a răspuns:

La tine

| Andrutsa14 a răspuns:

Imi e foarte usor sa iti zic sa il uiti dar stiu ca tie iti este foarte greu! Dar incearca sa faci anumite lucruri care iti fac placere! De ex mergi cu prietenele la cumparaturi, uita-te la un film sau orice iti place sa faci! Viata e frumoasa si merita traita din plin! O sa gasesti pe cineva potrivit pentru tine... Asa ca nu e sfarsitul lumii ca el e cu alta fata!:*