| FlorycicaPynk a întrebat:

Profa mea de dans m-a pus sa dansez cu baiatul de care sunt indragostita. Dar acum m-a pus sa dansez cu alt baiat pe care nu il sufar
Ce sa ii spun si cum sa ii spun profei sa ma puna inapoi cu baiatul de care imi place? Ajutor

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ii spui ca tu crezi ca nu te prea potrivesti la dans cu baiatul de acum si ca daca s-ar putea l-ai prefer pe cel dinainte cu care ti se parea ca lucrurile merg foarte bine.

1 răspuns:
| Doub a răspuns:

Hmmm.Greu. Probabil ar trebui sa-i spui "Doamna, puteti sa ma mutati inapoi?"