| GeorgyGeoClau a întrebat:

Ca tot se apropie examenul maturitatii si suntem in tema:
Ce parere aveti despre facultatile private? Dar despre cele de stat? Aveti experiente pozitive / negative legate de facultatea voastra?
Daca se poate, pareri sincere.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Facultatile private din Romania sunt o gluma proasta... o fuga dupa profit, incomparabile ca si performante cu cele de stat

| alinadianaaa a răspuns:

Eu am terminat o facultate de stat, sa stii ca a fost o experienta minunata.Stresul din sesiune, petrecerile cu prieteni raman intiparite toata viata.