| carlyhalatz a întrebat:

Hey! voi ce parere aveti despre justin bieber? eu...nu stiu...parca imi plac melodiile lui si totusi il detest! pareri?

3 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Nu grozavă, dar mai bună decât despre toți cei care nu au nimic mai bun de făcut, decât să repete la fiecare pas cât de mult îl urăsc Bieber. Zău că au devenit mai antipatici decât puștiul ăla. Plus, nu fac altceva decât să-i facă reclamă și să-i crească vânzările. Practic încă mai este pe piață mai mult datorită lor.

Când e la modă să urăști pe cineva/ceva, nu înseamnă că trebuie neapărat să urmezi și tu acea modă. Ai capul tău și ai tot dreptul să-l folosești.

În opinia mea, ceea ce nu-ți place, nu asculți și gata.
Iar ura aceasta expandată mi se pare exagerată și amplificată - implantată artificial. Mulți urăsc, dar nici nu știu exact de ce. Doar pentru că așa au văzut că se poartă și dacă îl urăști pe Bieber, chipurile, ești cool.
Probabil, în mare parte au ajuns să-l antipatizeze din cauza fanilor agresivi, devenind însă mai agresivi decât ei și promovându-l mai departe. Iar fanii vor cumpăra și vor asculta muzica lui în continuare, chiar dacă mai mult pe ascuns, deci practic prin ură se alimentează conturile lui Bieber. În dorința lor de a-i face rău îi fac un bine.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Inainte imi placea de el si de cantecele lui.dar acum nu il pot suferi nici pe le nici pe melodiile lui!
O seara buna!

| carlyhalatz explică (pentru Anonima264):

Parca la mine e invers