| tony10 a întrebat:

Hey! TPU Cum pun melodiile pe TPU? ca eu acolo scriu melodia si imi apare URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri pe YouTube. Mai incearca. cum fac? Funda!~

Răspuns Câştigător
| Anonim225 a răspuns:

Pai copiezi linkul de pe YouTube, cel de sus si dai paste in casuta in care vrei sa pui melodia.

| tony10 explică (pentru Anonim225):

Tot asa imi apare

| tony10 explică (pentru Anonim225):

Am scris de o multime de ori

3 răspunsuri:
| dyad99 a răspuns:

Nu trebuie sa scrii numele melodiei! cauta melodia pe youtube si copiaza url-ul(acolo unde scrie site-ul). succes!