| ChloeCupcake a întrebat:

M-am apucat recent de chitara. Am voce si as dori sa intemeiez o trupa impreuna cu prietena mea. Locuiesc in Bucuresti. Vrem sa facem cover-uri dupa melodiile pop, country, pop-rock. Cine e interesat sa lase un mesaj happy

7 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nașpa playlist ai. Poți arunca chitara acum.

| ChloeCupcake explică (pentru BeyondTheDarkSun):

laughing) Uite-te si tu pe YouTube si vezi cover-urile care au cele mai multe vizualizariwinking Nu toata lumea asculta muzica pe care o asculti tu. Gusturile nu se discuta.

| ピンク a răspuns:

Cand o sa cantati melodii de genul asta, mai discutam;)
http://www.youtube.com/watch?v=quH_vUCdy2o

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru ピンク):

Atât!

| ChloeCupcake explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Si..arunca tu chitara de 3, 000 leiwinking

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru ChloeCupcake):

Playlist-ul tau e jalnic.Asculta si tu asta: http://www.youtube.com/watch?v=f4K6ZxDwi34
Oh,da...Ish will.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Pentru asta aveti nevoie de promovare si de un site. Daca vi se face un site va ocupati de el? Pentru reclama happy