| eminem100 a întrebat:

Vreau sa intemeiez trupa de muzica. Eu cant la chitara si deseori cu vocea. Pentru ce-i pasionati de muzica care canta la vreun intrument, i-as sfatui sa incercam sa facem o trupa. Ne vedem, vorbim, vedem performantele fiecaruia si poate iese ceva. Am uitat sa zic ca sunt din Bucuresti. Deci, cine e interesat sa scrie aici.

5 răspunsuri:
| PedoFrog a răspuns:

Ce fel de trupa?

| eminem100 explică (pentru PedoFrog):

De muzica.

| PedoFrog a răspuns (pentru eminem100):

I mean, tipul de muzica.
Sunt tentata sa intru in trupa rock..de aceea intreb.

| eminem100 explică (pentru PedoFrog):

Pai si eu prefer rockul dar nu ma deranjeaza nici alte genuri de muzica. Problema nu cred ca ar fi asta, putem canta rock sau orice alt gen de muzica. Problema e ca nu prea am cu cine.Ar trebui sa ne strangem cativa oameni cu initiativa care chiar vor sa faca ceva.

| wdylf a răspuns:

Hey, mi-ar placea sa formez o trupa. Mai ales acum vara cand stau degeaba.big grin