| anasofia1000 a întrebat:

"Vreau sa devin cantareata" - stiu ca par penibia spunand asta, mai ales ca nu mai am 14 ani. Dar e tot ce imi doresc. Si cu toate astea nu stiu de unde sa incep. Am voce si sa cant e tot ce imi doresc sa fac. Imi puteti da niste sfaturi cum sa ajung gen ca si Rihanna, Camila Cabello, Ariana Grande etc? Iubesc muzica atat de mult, incat nu imi pot imagina viata fara ea.

1 răspuns:
| LoryC a răspuns:

Poți participa pentru început la un concurs muzical gen X Factor sau Vocea României. Asta poate fi o rampă de lansare spre o viitoare carieră în muzică. Urmează liceul de artă pe muzică, mergi la conservator și ai șanse la succes.