| Anka99 a întrebat:

Heyy!, Nu stitii unde pot sa gasesc melodiile fara versuri, adica doar muzica?,

Răspuns Câştigător
| Huruse a răspuns:

Daca te referi la karoke simplu, cauti pe google melodia respectiva karaoke. Daca vrei ca melodia originala sa fie fara versuri cauta si tu simfonii sau ceva de genul asta.

2 răspunsuri:
| Vegetariana a răspuns:

Cauta negativul sau instrumentalul pieselor pe care le vrei.winking

| Den30 a răspuns:

Si mei im trebuie acel lucru ca tine anka dar eu am incercat raspunsurile si tot nu merge