| raul1037 a întrebat:

Hi TPU,ce sanse am sa invat sa cant la chitara(acustica) pana in iulie-august?Funda!

1 răspuns:
| Dumnezău a răspuns:

Daca te tii de treaba(adica sa canti in jur de 90-120 de minute pe zi, in fiecare zi, chiar si cate 3 sau 4 ore cand te obisnuiesti cu ea) de acum incolo,ai sanse sa fii priceput,si nu zic de priceput care sa cante Pseduofabula sau Wonderwall,zic de priceput care sa poata tine lejer un solo din The Who sau Lynyrd Skynyrd. Daca te tii de treaba,in aproximativ un an,poti sa treci linistit si pe electrica,dar trebuie sa ai,unu,vointa de a invata, doi, un indrumator bun.