| Riker a întrebat:

Hm. am observat că manelele au ajuns la un punct critic în România, adică înțeleg fiecare ascultă ce îi place, nu mă simt în măsură să pot critica gusturile altor persoane doar că observ că aceste manele după ce că promovează incultura ele sunt răspândite şi au devenit un mod de viața pentru mulți. şi culmea nimeni nu ia măsuri.

2 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Ce masuri sa iei impotriva unei muzici?
Sunt de acord ca promoveaza incultura si sunt niste mizerii ordinare.
Dar nu as lua nicio masura impotriva lor.
Fiecare sa faca dupa cum il duce capul.
Fara exceptie.

Traim in democratie, nu in totalitarism.

| AlexandruPaulescu a răspuns:

Din pancate, nu se pot lua masuri! Este democratie! Eu te inteleg, si pe mine ma deranjeaza Maneaua sad