| sabyna29szeretlek a întrebat:

de ce unele persoane nu agreaza manelele? eu am o prietena care e inebunita dupa manele dar nu este singurul gen de muzica pe care il asculta si nu inteleg de ce unele persoane o critica...

Răspuns Câştigător
| doinitsa1 a răspuns:

Deoarece acum cea mai presusa treapta a muzicii este popul, rok...si acum toti asculta muzica de aceasta si pe nimeni nu intereseaza acest gen de muzica si pn acum srtistii americani inebuneste tot globul cu piesele genurile de muz ale lor.

5 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Care e "innebunita"... vrei sa zici...

| Bogdanux a răspuns:

Manele = incultura, poluare fonica, spune-le cum vrei. Indiferent daca persoana respectiva are o cultura generala bogata, mereu va exista o anumita categorie din societate care o vor critica, asa cum altii critica alte genuri.Si crede-ma ca nu critic asa... in aparenta cum fac alti cretini, ci spun un adevar care se zareste de la o posta.

| Kristtine a răspuns:

Manelele sunt o sursă de incultură. happy Nici mie nu-mi plac.

| denisa402 a răspuns:

Pentru ca strica muzica si mai nou lumea din alte tari ne stiu drept aia care fura si canta manele straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la videoclipuri, versuri, muzica.Sunt de 3 lei.Manele=incultura.