| FadetoBlack a întrebat:

Http://www.exclusivnews.ro/......-inna.html
Pentru cei ce îl agreează pe Minculescu, ce părere aveţi?

11 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Nimic nou... Minculescu, ar fi in stare sa faca colaborari si cu manelisti pentru inca putina faima, limbricul rock-ului romanesc.

| Duucu a răspuns:

E boșorog.
N-ai auzit că i-au găsit o tumoare pe creier, exact unde se iau deciziile?

| KristalPop a răspuns:

Holy Sh*t! Alexandra Stan?! Inna?!
Oh... My... GOD!

| FadetoBlack explică (pentru KristalPop):

I had the same reaction...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul ăsta s-a tâmpit de tot, na.
Ce să zic, Inna e "bună" de... nu? Că nici eu nu aș zice nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iris colaborează cu Puya, Holograf cu lalaband, Proconsul apare în reclame idioate la * ceva produs dintr-un market *, Nicu Covaci latră de-i curg balele odată ce află că Sergiu Nicolaescu a murit... Deci, nu mă mai miră nimic în legătură cu " monştrii sacri " ai rock-ului românesc.

| fadnox a răspuns:

Pacat

| FearOfTheDark a răspuns:

A facut cu Puya, nu?
Nu ma mai uimeste nimic.
Maine va face cu Lala Band, de ce nuMi-e cam acelasi lucru.
Cred ca omu' asta canta numai pentru bani.

| DaveMustaine a răspuns:

Nu mi-a placut niciodata "Iris", iar cat despre colaborarea cu Inna mi se pare o prostie.

| claudia511 a răspuns:

Holy mother of cristos, ce-i aia? Ce-o fumat Minculescu? Vreau si eu.