| BestOfTheBest a întrebat:

Http://www.soundcreation.ro/......d4250.html doresc sa achizitionez aceasta chitara. ce credeti este buna? site`ul este serios? si calitatea.

8 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Eu zic ca e buna probabil ca e bun site-ul dar mai ales calitatea ca dai atatia bani pe ea.

| DANI_1590 a răspuns:

Si eu vreau sa mi-o cumpar, dar nu stiu daca e buna (sunt incepator)

| BestOfTheBest explică (pentru DANI_1590):

E buna, am luat'o euwinking

| DANI_1590 a răspuns (pentru BestOfTheBest):

Cum e amplificatorul(pe baterii sau la priza)?

| BestOfTheBest explică (pentru DANI_1590):

Priza

| BestOfTheBest explică (pentru DANI_1590):

Am fost si la cursuri si mi-a zis profesorul ca pentru pretul ala e chiar foarte bunahappy deci ia'o cu incredere

| DANI_1590 a răspuns:

Mi-am luat-o si eu!

| BestOfTheBest explică (pentru DANI_1590):

Mult norochappy pune mana si invata ca o sa iti foloseasca mai tarziu.