| Abb a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=BReaI6TpU3U

chiar nu pricep dc melodia asta nu a fost promovata :-? e f. buna din punctul meu de vedere...

adica inna, sau costi ionita cu pitzipoanca aia.si multi altii din romania. aparuti peste noapte au succes cu caru`. iar melodia asta nu prea am auzit. o la Tv si sunt sigura ca putini o stiu. din pacate.

9 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Asta este romania.la noi se promoveaza doar de alde guta, salam, tarani si pitipoance.si tot asa mai departe dar artistii buni nu sunt promovati.asta este rahatul de tara in care traimsad

Răspuns utilizator avertizat
| Abb explică:

Illusion da a fost difuzata. dar de putine ori fata de altii.

| poechce a răspuns:

Este prima dată când o ascult. Foarte frumoasă!
curaj, ştii doar cum sunt românii!?

| Madeleine94 a răspuns:

E super melodiahappychiar imi placehappy

| illusion a răspuns:

Nu va inteleg dc ziceti ca nu a fost difuzata. straight face a fost. p mtv parca.

| bnj a răspuns:

Nu a fost promovata pentru ca formatia este un Good Charlotte wannabe si pentru ca hai sa fim seriosi, ce latra ei acolo este departe de muzica, sa nu mai spun de versurile care parca ar fi fost scrise doar doar sa obtina o rima, indiferent de mesajul lor. Acum nu ma intelege gresit. Pentru mine sa numesti vedeta pe unul precum costi ionita sau pe una precum simona sensual, e cel putin umilitor, mai bine iesi in strada gol pusca tinand o pancarta pe care scrie "tra la la la la la la"

| Mitsuu a răspuns:

Romania de astazi... Ai dreptate in ceea ce priveste melodia. Chiar e frumoasa. Pacat ca nu o da si la tv. Si tiganii de la coltul strazii ajung la tv. Asta e... E tara noastra si nu o putem schimba.

| annemaryevanessa a răspuns:

Este prima data cand o aud. Ms mult. E super tare. Sincera sa fiu si aceasta melodie ar trebui data pe posturi de televiziune in loc de alte melodii care pur si simplu sunt chiar jalnice din punctul meu de vedere