| Abb a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=BReaI6TpU3U
chiar nu pricep dc melodia asta nu a fost promovata :-? e f. buna din punctul meu de vedere...
adica inna, sau costi ionita cu pitzipoanca aia.si multi altii din romania. aparuti peste noapte au succes cu caru`. iar melodia asta nu prea am auzit. o la Tv si sunt sigura ca putini o stiu. din pacate.

3 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

E frumoasa melodia, nu stiam de aceasta. Ceilalti ofera o suma frumusica de bani pentru a ajunge la televizor, trebuie sa ai relatii si pile, mult mai mult.

| m3mimixxx a răspuns:

Ai dreptate e super... ai gusturi bunewinking

| Abb explică:

Mchappy