| sk8terkid12 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded
justin bieber a fost arestat? si are 51 de ani? omg

12 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Filmuletul e o parodie laughing

| thegreatgatsby a răspuns:

OMG logic ca exista , cunosc o fata care l-a cunosc in Germania .
Ce naiba , numai fiti atat de naivi ! ONN este canal de farse si parodii .

| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Haide acum tot TPU-ul scrie despre asta.OMG JB nu stiu ce. Oricum haideti ca sunteti amuzantilaughing. Funny video-ul, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Daaianna a răspuns:

laughing)))))

Oare ce or mai face astialaughing
De fapt, un om de 51 de ani il copiaza pe adevaratul Justin Bieber.si a fost arestatlaughing

Cat am putut radelaughing. filmuletul asta e fals si o mare porcarie

| Nane a răspuns:

E fake!

| chupachups1234 a răspuns:

Si eu am pus intrebare pe subiectu astalaughing Da e o panarama, tu crezi ca mastile adevarate par asa reale ca alea din desenelaughing Daca te uiti la poze cu biberon vezi cat de reala e fata lui de prost. devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate cai adevarat ca justin bieber are 51 de ani dar ce sa facem acest om de 51 de ani e justin bieber pe cuvant aasa cred eu nu stiu sigur oricum nu prea mi-a placut de el cel mai frumos si canta cel mai bine e sterling night sa fim seriosi si sa spunem adevarul cel mai frumos si cel mai telentat e sterling night pup

| adormuzika a răspuns:

Ma ascultati aici.nu este reala faza si chiar daca ar fi acel barbat a vrut sal copieze nu ca Justin nu exista si toate porkariile de peplaneta. ce sa imi zic sa ajuns sa zici ca o anumita perosana nu exista.sa fim seriosi. m-am uitat la video de alui persoane de pe you tube pentru, ca l-am avut ca prieten si acolo avea si video de la 8 ani si seamna leit ca acum la 16-17 ani deci nah. bosorogu ala de 51 de anilaughing nu are cum sa fie justin.fiti mai realisti. eu sunt 100% sigura ca el este real.big grin

| adormuzika a răspuns:

Si mai am sa va zic o chestie.Selena Gomez si Miley si Vedetele de Holiowd cum au faku poze ca Justinlaughing. thm. ganditiva si l aasta. ele siar fi dat seamawinkingbatting eyelashes

| anonnim7 a răspuns:

1.Sunt poze cu el pe plaja si are corp de adolescent
2.Are carnet de conducere si ii trebuie buletinul si i-a fost loat sange pentru acest lucru... daca avea 51 de ani nu avea buletin in care sa scrie 16 si se vedea clar in sange daca avea mai mult