| shichgirl a întrebat:

Imi place de un baiat dar de fiecare data cand vine prietena mea nu mai ma baga in seama ce sa fac?sad sad sad

Răspuns Câştigător
| byancacool a răspuns:

Buna eu cred ca o poate place pe prietena ta sau simte ceva pentru tine si nu are suficient curaj sa iti spuna de fata cu prietena ta. Pot fi amandoua variantele, dar iti dau un sfat:intreaba-l dc nu te mai baga in seama cand vine prietena ta si ii spui sa iti zica sincer in cazul in care este timid si daca iti zice prima varianta ca o place atunci, spre binele tau, uita-l. Daca este a 2 varianta ca vrea sa iti zica ceva, dar nu de fata cu prietena ta sau ca te place atunci incearca sa il scoti ca sa zic asa din timiditate si ati putea avea o relatie. Sper ca te-am putut ajuta si iti urez multa BAFTA:*

7 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Cearta-te cu prietena, ca sa nu mai vina dupa tine laughing)

| Kikyo_2930 a răspuns:

Pff. am patit si eu odata asta.

Stii ce am facut? Simplu: L-am luat de mana si am fugit ca prietena mea sa ne piarda urma happy Sau o poti ruga sa te lase singura cu elwinking.

Poate ca e rusinos cand sunt mai multi oameni in preajma. nu stiu tongue ti-am spus doar ce am facut eu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii si tu mai indiferenta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu-i spui baiatului respectiv cal placipoate asa te va remarca si pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dalaughing cum zice "mefisto23" daca te vei certa cu prietena ta vei vedea daca el vine la tine sau la ealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dalaughing cum zice "mefisto23" daca te vei certa cu prietena ta vei vedea daca el vine la tine sau la ealaughing

| loveme_4574 a răspuns:

Poate ii place de fata aia sau poate...nu iti poate vb decat cand sunteti singuri iti sugerez sa faci primul pas ca se pare ca baiatu e cam timid xD