| Ade1998 a întrebat:

Heii am si eu nevoie de un sfat thinking Uitati de fiecare data prietena mea se baga peste mine. De exemplu mie imi place de un baiat si ea stie lucrul acesta. Dar ea se baga in seama cu el, vorbeste cu el si chiar s`o dus acasa la el fara sa imi zica si mie. Si asa face cu toti baietii cu care vorbesc eu. Voi ce parere aveti despre chestia asta?

Răspuns Câştigător
| RuxyRuxx2 a răspuns:

Parerea mea e ca 'prietena' ta se comporta de parca ar fi geloasa pe tine... Daca face chestiile astea, nu e pretena ta. Daca esti mai presus decat ea, inseamna ca ea vrea sa fie si mai presus decat tine. Sfatul meu este sa nu o lasi sa se dea cine nu e, sa nu o lasi sa fie mai sus decat tinewinkingwinking

| Ade1998 explică (pentru RuxyRuxx2):

Si ce trebuie sa fac sa nu o las?

| RuxyRuxx2 a răspuns (pentru Ade1998):

Sa fii pur si simplu tu... Originala, cu caracter si draguta. Daca se comporta asa, cu siguranta esti mai tare decat ea de mii de ori. Daca se baga peste tine, ori nu o bagi in seama aratandu-i ca nu-ti pasa, ori incerci sa nu o lasi sa faca ce vrea. :*

4 răspunsuri:
| Barbati4Femei a răspuns:

Eu sunt de parere ca tu esti cam geloasa si chiar poate imatura.

| Ade1998 explică (pentru Barbati4Femei):

Nu e vorba ca sunt geloasa. dar mereu se baga peste mine.