| robe_5426 a întrebat:

Imi place mult sa cant.Prietenele zic ca am o voce superba si as vrea sa devin cantareata. Dar nu stiu cum sa fac sa-mi indeplinesc visul.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BiscuitexD a răspuns:

Hei :*... ma aflu oarecum in aceeasi situatie. Cu alte cuvinte, imi stresez familia si vecinii cantand toata ziua laughing dar sincer, cu timpul am realizat ca nu se merita sa faci o cariera din muzica. Acum na, asta e alegerea ta. pentru ca pana la urma cel mai important e sa faci ceea ce iti place, apoi ce e mai favorabil. Totusi daca vrei sa ramai in continuare pe latura asta muzicala, ai putea incepe sa mergi la diferite concursuri [daca nu ai facut asta deja] si poate daca ai noroc, vei fi auzita intr-un final de diversi artisti care te-ar putea ajuta sa-ti duci visul cat mai departebig grin
Mult succes! >big grin

1 răspuns:
| Emanuela_9231 a răspuns:

Buna! daca crezi ca ai talent poti participa la auditiile X factor sau Romanii au talent! Mult Succes!