| FloriiHoran a întrebat:

In primul rand as vrea sa intreb cine este fan One Direction de pe-aici.:) Daca sunteti, puteti sa-mi rapsundeti la niste scurte intrebari despre baieti?:d
1.Care dintre baieti are, in momentul de fata, o prietena?
2.Niall este vopsit la par?:-?
3.Care membru vi se pare cel mai atractiv?:)
4.Care dintre ei credeti ca (scuzati) Canta cel mai frumos?
5.Care credeti ca are zambetul cel mai frumos?:D
6.De unde ati aflat de ei?
7.Care este melodia voastra preferata?
8.Ati fost la vreun concert de-al lor?
9. Aveti vreo poza mai speciala pentru. voi, care sa place mult?:)
10. Daca sunteti fani adevarati, puteti va rog sa-i votati pentru British Single, pe http://www.brits.co.uk/voting, va roog?:03
Oke...Multumesc tuturor pentru. raspunsuri!:*:*

Răspuns Câştigător
| WorkinForThis a răspuns:

Eu sunt o fana :x
1. louis si liam (scuze dar nu mai stiu cum le cheama)
2. nu cred, sincera sa fiu nu m-am intrebat niciodata asta
3. harry
4. liam
5. harry
6. poveste funny :)) m-am uitat pe un program de muzica (la tv) si am vazut melodia "one thing", mi-a placut mult, dar apoi am avut mult pe cap si am uitat s-o caut pe youtube. dar apoi nu mai stiu ce am cautat pe google si mi-a dat stirea "mama si fiu? o vedeta de 32 de ani din marea britanie are un iubit de 17 ani" lol mi s-a parut interesant, am dat sa vad ce scrie (curioasa fiind din fire) si baiatu (era o poza cu ei doi) mi s-a parut cunoscut. am vazut ca scrie "harry styles, de 17 ani, face parte din formatia one direction" atunci am cautat pe net vsa ad cum canta si... am gasit melodia de la tv! am recunoscut-o imediat! am ascultat repede celelalte melodii ale lor (in timp ce cautam despre ei pe net) si in scurt timp "m-am indragostit de harry styles" normal, toti sunt superbi, dar harry parca are acel "one thing" cel putin pentru mine, adica imi plac foarte mult ochii albastri in general si parul, e minunat, m-a cucerit din prima.la fel si zambetul.
7. more than this (chiar acum o ascult:x)
8. nu:((dar mi-as dori foarte mult
9. http://www.google.ro/......tp?/imgres ni-as fi dorit sa-mi cante mie :))
10. normal ca-i votez

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Louis thinking o cheama Eleanor cred, numai stiu.
2.Da.
3.Harrylove struck
4.Zaynlove struck
5.Harry love struck
6.Pai pe facebook toata lumea vorbea de ei, apoi am cautat pe net si am gasit o melodie super love struck m-am indragostit de ea instantaneu [ WMYB]
Si. am aflat din ce in ce mai multe despre ei, pana acum o ora nu imi placea de ei deloc, da acum mi-am schimbat parerea complet!
7.One thinglove struck
8.Nooo rolling on the floor
9.Nu :*

| WorkinForThis a răspuns:

Hei salut am revenit cu un raspuns la intrebarea 2 big grinbig grin da, niall este vopsit, culoarea lui naturala a parului este negru ichis :

| FloriiHoran explică (pentru WorkinForThis):

Am aflat si eu.winking Mersii oricum pentru. răspunsul tău:*.

| WorkinForThis a răspuns (pentru FloriiHoran):

Ok happy sper totusi ca te-am ajutat cat de cat big grin kiss