| Konan13 a întrebat:

Intrebari pentru iubitorii de muzica!
Lady gaga sau Britney Spears
Madonna sau Beyonce
One Direction sau Fun
Inna sau Corina
Andra sau Ruby
Pink sau Nicky Minaj
Selena Gomez sau Miley Cyrus
Rihanna sau Katy Perry
Taylor Swift sau Carly Rae Jepsen
Bruno Mars sau Justin Timberlake
The Script sau Simple Plan
Zice-ti pe cine ati alege din aceste perechii si de ce. Argumentati!
Prin aceasta intrebare vreau sa vad ce prefera diferite persoane. happy Dau si Fundita!

Răspuns Câştigător
| StephyMonster a răspuns:

Lady Gaga,fiindca are o voce superba si poate canta live,Britney e regina palyback-ului,chiar si alti artisti spun;
Fun,One Direction sunt niste falsi,nu ca n-au voce dar au fani pentru ca sunt tipi "hot";
Corina,Inna nu poate canta live;
Andra:vocea ei e uimitoare si poate canta orice fel de muzica,Ruby e ca o tiganca[scuze de expresie];
Pink,Nicki Minaj e ca One Direction,aiurea asa oh go on;
Miley,Selena nu poate canta live;
Katy, are o voce puternica, Rihanna nici nu canta live la vreun instrument muzical;
Taylor, vocea suna super live si isi scrie propriile cantece cu un mesaj+canta si acustic live;
Bruno, are melodii mai bune cu mesaj;
Simple Plan[am ales dupa melodii caci nu ii prea stiu.].
Opiniile mele!

18 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dintre toti aia de acolo eu consider ca doar ultimii 4 fac muzica. Si doar The Script imi plac. Bruno Mars, Justin Timberlake si Simple Plan nu sunt pe gustul meu.

Deci din toata gramada aia aleg doar The Script.

| onasis1961 a răspuns:

Lady Gaga
Beyonce
One Direction
Corina
Andra
Pink
Miley Cyrus
Katy Perry
Taylor Swift
Bruno Mars
The Script

| CautNume a răspuns:

Niciuna
Madonna
Niciuna
Pink
Niciuna
Niciunu
The Script
I-am ales doar pe ei pentru ca de la The Script imi place o melodie, de la Madonna imi place o melodie, iar de la Pink imi plac 2 melodii.

| FadetoBlack a răspuns:

Iubitor de muzică poţi fi şi dacă nu asculţi rahaturile astea.
Adică ar trebui să nu mă consider meloman, dacă nu ascult ce mi-ai înşirat tu acolo?
Aproape toţi artişi înşiraţi de tine sunt de rahat, mai puţin Pink şi Madonna.

| Konan13 explică (pentru FadetoBlack):

? Care e problema ta? Iubitorii de muzica sunt cei care asculta muzica, ce conteaza de care!tongue tongue tongue tongue

| FadetoBlack a răspuns (pentru Konan13):

Contează.
că eu nu iubesc muzica asta care ai înşirat-o tu aici!

| Konan13 explică (pentru FadetoBlack):

Sii? Cine te-a pus sa comentezi? Trebuie toata lumea sa aiba gusturile tale la muzica sau ce? tongue tongue tongue tongue Du-te si asculta manele daca nu-ti plac.

| FadetoBlack a răspuns (pentru Konan13):

Deja vă urăsc. Sunteţi într-un număr exagerat de mare!
Cum nu-mi place muzica ta, trebuie neapărat să merg la manele.
Într-adevăr, ''manelele ie viaţa mea''
http://www.youtube.com/watch?v=_10zZ1XpmU0

| Konan13 explică (pentru FadetoBlack):

Cine te pune sa asculti ce muzica am insirat eu acolo? Fiecare cu Genurile lui de muzica!

| fadnox a răspuns:

Mda, bine ca muzica se opreste la artistii tai cu genurile astea de muzica...
din tot ce vad aici, cred ca doar Madonna (cum era odata) si Beyonce pot fi alese drept artiste adevarate!

| Konan13 explică (pentru fadnox):

Am pus si artisti aflati abia pe la inceputul carierei sa vad daca v-au impresionat! tongue

| HermioneLove a răspuns:

Am să răspund și eu la întrebări big grin
1.Britney Spears.
2.Beyonce.
3.Fun
4.Niciuna dar fie INNA; imi place doar melodia Oare.
5.Andra love struck
6. Pink.
7.Selena Gomez.
8.Rihanna.
9.Taylor Swift
10.Bruno Mars.
11.The Script.
Dar tu? happy

| Konan13 explică (pentru HermioneLove):

Dintre Britney Spears is Lady Gaga nu pot alege
Beyonce
Fun
Corina
Selena
Katy Perry
Din Carly Rae Jepsen si Taylor nu pot alege happy
Bruno Mars
Iar ultimele doua imi plac la nebunie dar totusi as alege The Script.big grin
Andra
Pink

| GiAnca a răspuns:

Lady Gaga
Beyonce
Fun
Corina
Andra
Nicki Minaj
Niciuna
Carly Rae Jepsen
Justin Timberlake
The Script

| AntoniaOrman a răspuns:

1.Amandoua pentru ca imi plac melodiile lor.
2.Beyonce,categoric. Imi place mult, pe Madonna o urasc!
3.One Direction. Pe FUN nu il stiu
4.Inna. Imi place mai mult.
5.Andra.O urasc pe Ruby!
6. Pink. Nu imi plac melodiile lui Nicki.
7.Amandoua.Pentru ca imi plac.
8.Rihanna. Are melodii mai faine si canta mai frumos live.
9. Taylor Swift. Carly Rae nu imi place.
10.Niciunul nu imi place laughing
11.Niciunul nu-mi place. rolling on the floor

| Konan13 explică (pentru AntoniaOrman):

Ok, Multumesc pentru raspuns happy

| 999bianca a răspuns:

Lady Gaga
Beyonce
1D
Corina
Andra
Pink
Miley Cyrus
Rihanna
Taylor Swift
Bruno Mars
The Script
Pur si simplu imi plachappy

Răspuns utilizator avertizat