| dianadolcegabbana a întrebat:

Imi place justin bieber insa nu stiu daca va veni vreodata in romania, eu l-am mai vazut intr-un concert in germania, in realitate. va veni in romania?

22 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Da va veni, si va sta la tine acasa! big grin

ne lasi? raised eyebrows

| Domyno a răspuns:

Mdea si ma rog frumos, pana cand va fi cel mai frumos din lume? pana cand va aparea altul mai nou? laughing

| Helene a răspuns:

Dupa, ce am scapat in sfarsit de intrebarile neincetate si nenumarate cu Hannah Montana, apar cele cu Justin Bieber.Cine mai e si asta? I-am ascultat o melodie intamplator pe Utv si este varza in arta muzicii.Cat o fi platit oare sa apara la tv?
Sa fim seriosi, dai banu` esti vedetahappy
Peace:X

| dianadolcegabbana explică:

Stic ceva... e cel mai frumos di lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| Ioana250 a răspuns:

O sa vina in Romania la anul in vara, stiu din surse bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie niciodata, poate da, poate nu thinking asta ramane de vazutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca va avea concert pe data de 27 augus in oradea:X:X:X:X dar nu se stie sigur sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar trebui sa vin ca sa faca inconjurul tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu se stie daca va veni si da e cel mai frumos baiat din lume dar sa coboram pe pamant el va veni in romania cand va invata romana... laughing si faat care zice ca vinbe in oradea \pe 27 august ew am trimis sau nu stiu ce am facut sa imi trimite cineva sa ma avertizeze daca vin ejustin in tara si daca va avea un concert deci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probably.am aflat tot asa citind niste commuri ca vine pe 21 august la bucurestilove struck chiar mi.as dori asta ca si eu il adorr [ e un dragu:X]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea nu va veni eu il aștept din 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! am auzit ca pe 8 iulie va avea un concert in timisoara...nu stiu sigur dar asa scrie pe un sitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber va veni in 27. 06. 2011 astept cu nerabdare sa vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Illlllll iubeskkkkkkkkkkk:-x:-x:-x:-x:-x:X:Xkisskisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, justin va veni la vara viitoare prin iulie la bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu am 16 ani si sunt fana nr. 1 pentru. el e dragut, nu?
am putea fii iubitii.pe mine ma cheama winnie sora mea de 23 de ani pe nume diana vroia sa o cheme winnie asa ca mi-a dat nume de winnie. eu l-am vazut pe jastin bieber la un concer la canada.eu stiu sa vorbes foare bine englez.iti si scriu ceva:I love and thousand jastin Bieber said he likes me! after the concert.
said he wanted to have sex with me!
asta inseamna:il iubesc pe jastin bieber si mi-a zis ca ma place! dupa concert.
a zis ca vrea sa fac sex cu mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helene esti o proasta justin bieber nu e varaza varza esti uh de urata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sper din tot sufletul dar slabe sanse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...va veni in 2011... a anuntzat la stiri:X

| IoanaL0we09 a răspuns:

Am auzit ca va veni pe 3 aug in bacau dar nu este sigur

P. S Si eu il ador pe Justin Bieber

| Diana007 a răspuns:

Va veni votatil aici: http://tweeter.faxo.com/Justin_Bieber_My_World_Tour_2010, votati Romania!