| anonim_4396 a întrebat:

Lady Gaga sau Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Lady Gagabig grin

80 răspunsuri:
| Alee_9909 a răspuns:

Lady gaga bineinteles

| Alëxąndŕą a răspuns:

Http://SPAM starzonemembrii.php?id=14065

| mymy a răspuns:

Myleywinking

Răspuns utilizator avertizat
| traficanta a răspuns:

Miley Cyrus :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus

| ♥♫☺PiTi¢K☺♫♥ a răspuns:

Miley Cyrus ...

| JustMe a răspuns:

Lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca Lady Gaga ca Miley e o pitipoanca care ii calca pe urmele mamei ei adica Miley incerca sa para ce nu e pe cand Lady Gaga isi arata adevarata fata cum s'ar zice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lady gaga

| ijustwannarun a răspuns:

Lady GaGa love struck... ii mai excentrica si originala si are fani adevarati nu fetite de 5-10 ani care striga "hannah montana" chiar daca i miley :-J laughing

| Byclick a răspuns:

Amandoua personalitati se baga cam mult in viata oamenilor(peste tot sunt haine, postere, etc cu hanna montana) iar treaba cu lady gaga e ca a inceput sa trateze subiecte controversate ca homosexualitatea in muzica ei.

| denismaria92 a răspuns:

Va dati seama ca nici una dintre ele.

| AvalohAlyn a răspuns:

Prefer Lady Gaga ca are melodii mult mai bune si e mai apreciata.

| Rebe97 a răspuns:

Lady Caca(nu gaga) sau Hannah Montana?! Poi cam nici una!

| Andreea_1745 a răspuns:

Miley Cyrus e super

| Catta a răspuns:

Lady GaGa

| Psihiatra a răspuns:

Lady Gaga...de la Miley imi place doar melodia can`t be tamed happy

| ramona0506 a răspuns:

Nik?:O:O

lady gaga e mult mai sexy decat miley cyrus?:O:O

te doare capu manlaughing
lady gaga la batranete va arata mai urat decat o broasca calcata de tren.
miley nu se compara la fizic cu lady cioaraoh go on
app. e satanistahee hee cauta pe youtube sa nu ma injuri degeabawinking

| Nicolelenaa a răspuns:

Mah vad raspunsuri de genu ca gaga e mai sexy
ca miley o copiaza pe gaga

1. miley e mult mai sexy decat gaga
2. miley nu a copiat-o niciodata pe gaga
ati vazut ce stil extravagant are lady gaga
si miley cyrus se imbraca mai mult in haine stramte de piele
3. unii au dreptate ca nu le place miley pentru ca e hannah spontanahdar dupa ce va trece de 20 de ani si va fi " mai matura" nu o sa mai zica asa

a si mie imi place mai muld lady gaga pentru ca miley e cine e
adica hannah spontana

byebye
have a nice day