| anonim_4396 a întrebat:

Lady Gaga sau Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Lady Gagabig grin

80 răspunsuri:
| popandreea a răspuns:

Lady Gaga sigur...

| marya a răspuns:

Lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea stiu ce sa aleg pentru ca amandoua sunt simpatice dar Lady Gaga e foarte obscena asa ca Miley Cyrus.

| Floreenofficial a răspuns:

Acu 1 an gaga
anul asta miley! noul album e bestial si nu e asa de exagerata ca lady gaga! sad
mileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!:X

| NuAmHabar a răspuns:

Lady Gaga:*

| Cubulets a răspuns:

Lady gagahappy

| Luv you a răspuns:

Lady Gaga

| Didu a răspuns:

Lady Cyrus smug chiar sunt curioasa sa vad cum ar canta impreuna thinking

| oanna_7222 a răspuns:

Miley Cirpus

Gaga e. urata straight face si foarte ciudata call meu

| RoCkeRitZaa a răspuns:

Lady Gaga... e cantareata mea favorita :X

| Sconcsiş a răspuns:

Miley Cyrus clar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus... e Sexy raw

| Annie90 a răspuns:

Lady Gaga pentru ca e originala

| Cristina300798 a răspuns:

Miley Cyrus se crede asa tare cu Hahah Chilotara
Eu sunt Hannah Chilotara.sunt asa o proasta, dar mie nu imi pasa! Hana Handicapanaaaaaa...hahahahaha...ce idioata sunt!

| DiAnne_8069 a răspuns:

Miley Cyrus

| Mar a răspuns:

Lady gaga desigur.de ce as alege-o pe miley? nici nu e majora si aproape se dezbraca pe scene straight face. si mai ales miley vrea sa para o rebela dar nu ii iese. o adevarata rebela e chiar taylor momsen oh go on. cele doua au fost comparate.gaga e originala iar melof=diile ei sunt extraordinare.mai ales ca aceste 2 vedete nu se pot compara.cred ca am explicat mai sus de ce.

| laurika890 a răspuns:

GAGA. E ea ciudata dar canta bine si e complet diferita de ceilalti cantareti.Vine mereu cu ceva nou

| adelina_5429 a răspuns:

Lady Gaga are o voce mult mai buan ca a lui miley Cyrus si e foarte originala tipahappy

| georgyana98georgy a răspuns:

Miley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley, logic, Gaga e cam naspa, mai ales videoclipu de la alejandro.Secrede ea cea mai tare dar ar trebui sa iasa altfel in evidenta.In schimb muzica lui miley e mai profunda.

| Bianca_3321 a răspuns:

Miley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus e mai normala decat lady baba

| darynutzascumpygirl a răspuns:

Miley Cyrus

| blue-star a răspuns:

Miley Cyrus. ce tot lady Gugu aia ca acum e plina planeta de parasute ca ea rolling on the floor

| Triunghi a răspuns:

In niciun caz Miley... Este cea mai varza cantareata straight face straight face...

| fame a răspuns:

Gaga love struck

| deefny_8061 a răspuns:

Vad ca niciunii nau raspuns cu raspunsul "amandoua" asa ca raspund eu. Si Lady Gaga si Miley Cyrus sunt super. o prietena de-a mea zice ca Lady Gaga e curva. dar eu no cred. Deci, Lady Gaga si Miley sunt super.

| Marcelino a răspuns:

Gaga fara comentarii.tongue

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Lady Gaga
Deoarece ma dat gata cu melodia Bad Romance si Alejandro:X

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Lady Gaga clar