| Roby67 a întrebat:

Loveparade 2010, 19 oameni morti 340 de raniti. Ce credeti o sa se mai organizeze vreodata cea mai mare parada techno?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Sper sa nu se mai organizeze.Nu poti organiza asa ceva si sa nu-ti pese de viata unui om.Viata e numarul 1, asa trebuie sa fie pentru toti.Este necesara mare atentie si grija pentru a organiza ceva atat de semnificativ.

5 răspunsuri:
| Roby67 explică:

@eduard89, este adevarat ce spui tu, dar s-ar putea face de alti organizatori sub un alt nume.

| rosto a răspuns:

Da, eu cred ca se va mai face. lumea uita pana la anul, plus ca sunt foarte multi dornici de distractie. stii cum se zice, mortii cu mortii, viii cu viii happy

| eduard89 a răspuns:

NU. Organizatorii au spus ca a fost ultima editie.

| cristinna1919 a răspuns:

Loveparade sau Liberty Parade?
Daca e Liberty eu cred ca sigur se va mai organiza...

| Masterboy a răspuns:

Desi organizatorii au spus ca nu, eu totusi cred ca sunt sanse.