| DarQueen a întrebat:

Ma ajutati cu ceva piese pentru o petrecere de revelion?
Vreau ceva in genu Meneaito, Macarena. din astea. dansuri "speciale"
(linkuri pls)
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Dansul pinguinului
Chicken dance
Sarah conner - skin on skin [blues]
Liciu vasilica - hai hai cu trasioara[ ca hora asa,,, laughing) ]
B. U. G Mafia - hai cu mine[ ...cineva trebuie sa faca spectacolwinking ]

cam atat imi vine in cap straight face

Distractie placuta

5 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Mai mi-am adus aminte de cateva melodii super

- T-rio Choopeta - Mamae Eu Quero [e melodia de la schimb de mame laughing) ]
- Rednex - Cotton Eye Joe
- Rednex - Oh Suzanna
- Rednex - Old pop in an oak
- Lou Bega - Mambo.No.5
- Lorna - Papi chulo[ un latino bunwinking ]
- Joe Cocker - Striptise [ un dans care ar trebui sa te lase cu gura ca la dentist laughing)) ]
- Goran Bregovic - Kalasnikov [asta mai tai-o si tu cu un program ca sunt unele arti care sunt cam in + ]
- Goleo VI pres Lumidee vs. Fatman Scoop - Dance[ o dastrabalare bine venita laughing ]
- Female - Lambada 2000[super piesa]
- Don Omar - Dale Don Dale / Don Omar - Conteo - Fast & The + - Furious Tokio Drift
- DJ Bobo - Chiguagua (Chiwawa)
- Christiana - epilogue [ un blues de toata frumusetea]
- Ben E. King - Stand by me[un dans in 2]
- Bellini - Samba De Janeiro[sambaaaa]
- Antique - Dinata dinata
- Zorba grecului
- M&G - Va Invitam [eeee smug ]
- Mystikal - Smashing The Gas [un RnB spre Hip hop]

Toate melodiile le am eu in calculator. daca nu gasesti vreo una din ele pe net zi-mi si ti-o trimit
Distractie placuta

| ralucaralu a răspuns:

King Africa-La Bomba
Hi-Q-Asa-s prietenii
Ketchup-Asereje
Loona-Bailando
Chihuahua
Succes:*

| aditzuca a răspuns:

Dansul pinguinului