| ChristinaO a întrebat:

Ce dansuri din-astea vesele de petrecere stiti? ceva gen meneaito(sau cum se scrie), macarena, lambada sau piese pe care se pot dansa anumite dansuri(de ex. piese pe care se poate face dansul acela in care perechile fac un tunel si ceilalti trec prin el aplecati, si cand ajung la capat se ridica si fac si ei parte din tunel). scuze, dar nu stiu cum sa explic mai bine. sper ca ati inteles ce-am vrut sa zic.multumesc.

3 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Da, stiu dansul ala love struck
Imi place
Si e un dans bun pentru petreceri.
Pai, nu stiu vreo piesa, dar puteti cauta voi. Orice piesa, de care va place :]
Adica, sa si meargahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este catnagio in varianta polulara, dar il gasisi sub denumirea de:COTTON EYE JOE

| Karina2012m a răspuns:

Las Ketchup - Asereje love struck