| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Ma apuc de rap.Am dictie destul de buna, imaginatie ok, injur de rup si stiu cat de cat chestii de strada.Un nume ceva pentru mine? Vreau ca intr-un an de munca sa ma duc la batlle mc

2 răspunsuri:
| RobertRawr a răspuns:

Mai bine pui mana pe carte deorece cu rapul nu o duci toata viata!

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru RobertRawr):

Daca fac rap nu inseamna ca sunt prost la invatatura.O duc destul de ok, imi place scoala dar cand nu am ora de mate. Urasc matematica din tot sufletul dar cu chiu cu vai trec