| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema urgenta:M-am certat cu un prieten foarte bun iar el e mai mare ca mine cu un an.Sa va explic cum s-a intamplat:jucam un joc impreuna si la un moment dat un prieten mi-a dat un alt joc mult mai captivant. I-am zis "Vezi ca eu ma las de joku asta si ma apuc de altul"si el a zis "Vai de ce te-ai lasat u de joku asta ca ti-a dat...(nu dau nume) un joc, ce sa zic". Iar el acum crede ca il injur si chestii de astea, dar eu nu sunt de vina.Care stie cum pot sa ma impac cu el? Va roog dau funda.

1 răspuns:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Poti sa joci ambele jocuri in paralel, si esti prieten cu amandoi. Primul e cam fatarnic totusi, nu stiu daca merita prietenia ta, daca ii pasa numai de joc si nu de prietenia reala.