| overhit a întrebat:

Ma Rog... Oare De Ce A Murit Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicul a recunoscut ca ia administrat o supradoza de propofol, care ia cauzat moartea. http://life.hotnews.ro/......luntar.htm

10 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Ma rog. de ce oare unii pun intrebari idioate thinking

| Aliyaa a răspuns:

Sunt 2 varinte ori ca a fost omorat ori ca s a sinucis.Insa nimeni nu stie cauza momentan este o enigma nerezolvata.

| andrei12mj a răspuns:

La stiri a zis ca a murit din cauza lui... stai cum il chema aaaaaa Conrad Murray pentru o daza fatala de propofolbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| alexandratudor15 a răspuns:

Ca sa intrebi tu ma, ca la omorat al a ce nu iti e clar, era bolnav oricum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit in urma unei supradoze de medicamente prescrise de medicul lui. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O Fost ONU glume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na murit! doamne feri...is anonim, deci o sa vi se para ciudatlaughinglaughinglaughing... dar na murit nu zic mai multe.sa stiti de la mine!

| dianadolcegabbana a răspuns:

Bogdy... da numai fundita ca noi suntem prieteni ...plzzzzzz

| ciobanu_1013 a răspuns:

Michael jackson a murit pentru ca era bolnav si medici siau batut joc de el.