| HeliosMetal a întrebat:

Mai stiti trupe gen Rammstein. Adica sa aiba cantece mai energice, nu care sa te faca sa te plictisesti. Asa mai vioaie, sa te faca sa dai din cap.

12 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Bănuiesc că vrei industrial metal dacă zici "gen Rammstein". Ascultă Marilyn Manson, Oomph! sau Deathstars.

| HeliosMetal explică (pentru LastChance):

Nu neaparat Industrial, dar sa aiba piese reusite. De exemplu am ascultat toata discografia de la rammstein si foarte putine sunt cantecele care nu mi-au placut.

| LostInTheDarkness a răspuns (pentru HeliosMetal):

Pot sa te ajut cu melodii? happy

| LastChance a răspuns (pentru HeliosMetal):

"Să aibă piese reuşite." Asta depinde de păreri. Eu am să-ţi spun trupele pe care îmi place să le ascult.
Megadeth, Motorhead, Slayer, Testament, Kreator, Children of Bodom, Satyricon, Behemoth, Gorgoroth, Annihilator, Powewolf, Dio; Norther, Ensiferum.
Sper să-ţi placă! Baftă!

| YONTU a răspuns:

Salut!:)
Da, stiu o trupa destul de buna si cu o multime de melodii tari(rock pe gstul tau:D) :
Trupa se numeste "Evanescence".
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| HeliosMetal explică (pentru YONTU):

|-) "seamana" foarte mult cu ceea ce vroiam eu.

| YONTU a răspuns (pentru HeliosMetal):

Pai nu asta ti-ai doritlaughing?

| HeliosMetal explică (pentru YONTU):

N-ai fost nici macar aproape de ceea ce vroiam. laughing