| Ađııa a întrebat:

Mai sunt Tokio Hotel impreuna?
Ma refer la Georg si Gustav daca mai sunt in trupa.

Răspuns Câştigător
| deyu99 a răspuns:

Ei mai formeaza in prezent o trupa conform ziarului american USA today, iar Wall Street Journalse spune ca tokio hotel sunt o trupa de succes autohtona ce a depasit metalica si au trcut peste toate neintrelegerile mebrilor formand in continuare o trupa de rock din fericire georg si gustav au revenit dupa un momernt de impas in care au renuntat dar acum totul este binebig grin eu asa stiu adica asa m-am putut informa...din aceste ziare... funda?

| MyObsession a răspuns (pentru deyu99):

Vezi că ai greşit.
Metallica,nu metalica, cum să poceşti o trupă genială?
Cum căcaţii ăia de la tokio hotel, nişte mici emonei care vor să se dea în spectacol să îi întreacă pe Metallica? Asta e blasfemie.*am scris tokio hotel fără majuscule că nu merită*.

| deyu99 a răspuns (pentru MyObsession):

Imi pare rau pentru greseala dar ar trebui sa raspunzi la intrebar nu sa comentezi raspunsurile altora care totusi gandesc inainte sa vorbeasca (sa scrie)in fine ba uite ca TOKIO HOTEL acesti emonei iau detronat te rog frumos sa nu iti mai bagi nasul unde nu iti fierbe oala ca ai picat ca nuca in perete pe bune daca nu stii prea multe despre Tokio Hotel care sunt ffffffffffffffff tari sa taci si daca nu crezi chiar e adevarat pentru ca eu am citit despre asta si sunt sigura pe ce spun mersi byewinking

Răspuns utilizator avertizat
| MyObsession a răspuns (pentru gorlan):

Master Of Puppets e o piesă legendară pentru mine. Oricum nu merită să îi mai dau reply copilei ăsteia că văd că mai mult de 10 ani nu are.La 9 ani aşa eram şi eu. Înnebunită după căcaţii ăialaughing La 10 ani am evouluat cu Cinema Bizzare după cu Three Days Grace.Story Of The Year, Skillet şi Rise Against.La 12 cu Red Hot Chilli Peppers,Queen,Black Sabbath, Amon Armath, Alice Cooper după la 12 cu Judas Priest,Iron Maiden,Metallica, Megadeth, Nirvana şi în sfârşit de la 13 până în prezent cu Gorgoroth, Dimmu Borgir, Immortalşi alte trupe de black&death&metal şi rock.Ea o să rămână pe rahaţii ăia de emonei.

| deyu99 a răspuns (pentru gorlan):

Crezi prost am ascultat Metallica dar pe placul meu este Tokio Hotel si tu nu ai nici un drept sa vorbesti de fapt sa scrii cand nu stii moi oameni buni eu am spus aici ce scria in acel ziar nu intelegetiiii? pe bune acum asa scria asa am scris si eu nu e doar parerea mea deci sunt pareri pro si contra mie imi place trupa Tokio Hotel fata de metallica e mai inedita parerea mea in fine gusturile nu se discuta si dagandesc spre deosebire de tine gorlan

| Ađııa explică (pentru MyObsession):

LOL. Care pe cine poceste? Chiar nu va inteleg! De ce tot intrati pe intrebari la care nu sunteti de folos?! Asa e...intr'adevar...sunteti foarte smecheri.winking
Stii... puteai foarte bine sa nu intri,taceai si gata. happy Fiecare are parerea lui, da asta nu inseamna sa jignim, okei?

| Ađııa explică (pentru gorlan):

Frate! Du'te si comenteaza in alta parte! Chiar nu puteti fi putin normali?
Romanii...chiar nu am ce discuta.

| MyObsession a răspuns (pentru Ađııa):

De ce te bagi? Mai bine taci şi nu îţi mai face ca panaramele poze cu sânii la vedere.

| Ađııa explică (pentru MyObsession):

Ai ma?batting eyelashes Nu mai spune. Cine esti tu sa'mi spui mie cum sa'mi fac pozele? Eu macar nu stau ca aurolacii prin santuri si trotuare.winking

| Ađııa explică (pentru MyObsession):

Ai ma.batting eyelashes Nu mai spune. CIne esti tu sa'mi zpui mie cum sa'mi fac pozele? raised eyebrows Eu macar nu stau ca aurolacii prin santuri si trotuare.winking

| MyObsession a răspuns (pentru Ađııa):

Slut detected level 90.

| Ađııa explică (pentru MyObsession):

O dai pe engleza acum, te crezi mai smechera? laughing
Bitch please. oh go onwinking

| MyObsession a răspuns (pentru Ađııa):

Se vede că n'ai auzit de 9GAG.

| AnneBre a răspuns (pentru Ađııa):

Decât să facă poze ca un piţipoancă fath... (shut up că am scris intenţionat)
Adică pisicii mei, da' m-am săturat de atâte piţiponcie! Decât să ocupi loc pe TPU, mai bine du-te pe centură că m-am săturat să nu mai pot intra pe TPU din cauza unor useri inculţi care îşi pierd timpul pe aici.

| Ađııa explică (pentru MyObsession):

Eu n'am auzt de 9Gag? laughing) Ma lasi ma?! "Bitch please" iti suna cunoscut? happy
Wtv...nu stau sa'mi bat capu cu... tine.winking

| Ađııa explică (pentru AnneBre):

Lol. happy SI tu te crezi asa de importanta?
Tu de ce dracu te bagi? M'am legat de tine? Ai de raspuns la intrebarea pe care am pus'o? NU.
Atunci esti libera sa pleci. happy
Habar n'ai ce e o pitipoanca...vezi pe toata lumea ca vorbeste asa si gata, repede si tu. happy Good for you.winking

| AnneBre a răspuns (pentru Ađııa):

Faţă de tine sunt importantă. Şi da, mă bag, pentru că te-ai legat de MyObsession şi o să mă bag de fiecare dată. Nu ştiu ce e o piţipoancă? Ha, ha! Ce glumă bună! Dau peste tot de ele.

| Ađııa explică (pentru AnneBre):

Bine atunci. happy Du'te unde sunt ele.winking Si nu, nu esti mai importanta decat mine, imi pare rau daca tu crezi asta.winking

| Ađııa explică (pentru AnneBre):

Plus ca draga ta prietena a venit aici si s-a luat de intrebarea mea.
Pentru mine, oricum sunteti un nimic. happy Continuati...sunteti foooarte tari facand asta.winking Si va mai luati de alti...voi nu aveti cumva oglinzi prin casa? Incercati din cand in cand sa va uitati in ele. aaah si inca un lucru: incercati sa nu el spargeti. :*