| SecretKiss a întrebat:

Cum sa nu ai trac pe scena? Miercuri am un spectacol (cant) pentru mame cu o zi dupa 8 martie. O sa am emotii bineinteles. Cum sa le mai diminuez?

Răspuns Câştigător
| AnneMarie27 a răspuns:

Pai nu stiu incerca si u saiti imaginezi ca nu sunt toti spectatorii in fata ta sau incerca sa te gandesti la mama ta ca ii canti acel cantec...sau poate nu vei mai fi asa de emotionat/a cand vei vedea publicul (adica nu vei avea asa mari emotii cand vei vedea ca te incurajeaza)...in primul rand sa ai incredere in tinewinking succes