| HelloKitty_9514 a întrebat:

Michael Jackson sau Justin Bieber? De ce Justin? De ce Michael? big grin

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Cică michael jackson e "cu rocku"
rolling on the floor
te reneg, român prostănac! nu-mi vine să cred că-s de acelaşi neam cu un puţan care nu face diferenţa între pop şi rock, şi se mai şi laudă pe net cu asta.

32 răspunsuri:
| loveyourlifeis4ever a răspuns (pentru HelloKitty_9514):

Draga HelloKitty daca il iubesti pe MJ inseamna ca trebuie sa-ti vorbesc cu respect caci MJ nu afost (de asta ii spune MJ4ever) ci este 4 ever king of POPinsa nenorocitu de BabyJUSTIN are o voce frumoasa de este prea handicapat-idiot-nebun-prost-tantalau-nesimtit ca sa-l placa cineva ...doar niste fete ce cauta dragoste in loc de talent i-ar fi MARE FAN"!

| loveyourlifeis4ever a răspuns (pentru t3mo):

Bravo