| Bianca_5585 a întrebat:

Cine e mai tare Justin Bieber sau Michael Jackson? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber pentru ca e mai dulce si e in viata lol
sau tu pe cine preferi raspunsul la id adriana_sunny33

22 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Nu cred ca-i o intrebare prea reusita

| BiaSiAtat a răspuns:

Michel! Ce doamne panarama aia de copil aa apraut peste noapte cu o singura melodie dar michael este un adevarat aritist cu voce si Rege al popului

| bublegum a răspuns:

Personal nu sunt un fan michael jackson. dar cu siguranta a fost un cantaret extraordinar cu o cariera lunga tongue si. b ink nu se poate compaar cu m. j. el a aparut de maxim 2 ani. este posibil ca in 5-10 ani si. b sa fie considerat un nou m. j dar pentru asat mai avem de asteptatwinking

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Cum poti sa ii compari? MJ FTW!(bieber e doar un cct cu ochi care nu stie sa cante)

| Chαяtreux a răspuns:

Ce intrebare pui si tu. straight face Michael J. este regele pop`uluiwinking are in spate atatia ani de cariera. pe cand J. b este doar un copil care face parte din cantaretii de moment. - generatia noua.
Logic ca M. J straight face

| deadea23 a răspuns:

Fiecare e tare in felu lui.
Michael Jackson a fost tare pentru ca stia sa cante calumea si sa se miste.
Justin Bieber e tare pentru ca este tanar si a devenit cunoscut datorita unei melodii.
Have a nice day

| deadea23 a răspuns:

@deutza
Ce frumos vorbesti laughing, se vede ca mama ta nu ti-a oferit o educatie pe masura.

| sweettyyyy a răspuns:

Ambii, pentru ca Justin se conduce dupa Michael Jacson. Ajuta orfanii si multe alte lucruri!

Răspuns utilizator avertizat
| GaGy a răspuns:

Bineinteles ca Michel Jackson. Un om ca el nu o sa mai fie destul de mult timp.Si nu a mai fost. Michel a fost iubit de toata lumea.Cum poti sa faci o astfel de comparatie? Jb e inca un copil nu il va tine mult si vor gasi pe altcineva mai bun.Si lumea va uita de el.

| jojoloveSHINee a răspuns:

Cu siguranta michael jackson este mai tare deoarece are in spatele lui o cariera de invidiat! eu sunt fan justin bieber, dar nu are si nu va avea niciodata experienta si talentul lui michael jackson! deci...

| BBiiaa a răspuns:

Mda. eu cred ca michael jackson, pentru ca el a fost REGELE POP.si inseamna ca a avut experienta si a fost cel mai bun dintre toti! a fost number one.

nu am nimic cu justin bieber :X e unul dintre cantaretii mei preferati, intr-adevar are voce, canta superb, dar fetele sunt prea nebune dupa el. Asa au devenit unii baieti sa-l urasca. Insa aman2 sunt superbi big hug dar Justin bieber e acum la moda =p~, nu se mai asculta asa mult michael jackson.

| jacksonqueen a răspuns:

Il compari pe Justin Bieber cu Michael? =]] foaarte gresit...si auzi la aia ca cica e in viata Mike a fost regele muzicii draga mea happy toata lumea il iubeste POt sa iti zic N lucruri despre el.care arata ca este de o gramada de ori mai bun ca Justin deci in primul rand JB are voce foarte comuna melodiile lui nu ia premiu pe merit si doar pe ochi frumosiwinking asa ca GIVE ME A BREAK big grin

| IonILicious a răspuns:

Cum poti sa il compari pe Michael Jackson cu Justin Bieber?!?

| Halloween a răspuns:

Buna ,esti fan Michael Jackson ? Intra pe site-ul meu : www.MJmusic.tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mj normal p-ula mea asta e intrebare tu nu esti in stare sa faci diferenta intre jb si mj? WTF?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca mj, pai nici jb si nici al cantaret nu se compara cu el jb a scos o melodie si gata le stie pe toate, mj ce miscari a avut si ce melodii se pisa pe jb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol.alta intrebare mai buna nu puteai sa pui. Cum poti sa il compari pe marele MJ cu viermele de JB? e o rusine...mai bine sterge intrebarea, parerea mea dar il dezonorezi pe michaelwinking

| MichaelJosephJackson a răspuns:

Michael Jackson. Deoarece muzica lui are un mesaj si piesele sunt compuse cu suflet. E un artist adevarat! Nu-mi pasa cat "stupid" voi primi! e doar parerea mea. Peace & Love!

| Anonimăă_8652 a răspuns:

Cum poti sa intrebi asta?straight face normal ca Michael Jacksonhappy adica Jb canta de vreo 2 ani si in plus acum am auzit ca isi cam pierde din fane[din cauza ca i s. a schimbat vocea], spre deosebire de MJ care totusi a fost in varf mai bine de 4 decenii. happy

| Bianca_5585 explică:

Am dat intrebarea asta pentru. cei care au nevoie de fundita NU e nevoie sa faceti caz de necaz pe bune! Iar @deutza si deutza daca vreti s-a va luati de mine bv voua dar in primul rand daca nu c-a convin intrebarile mele nu mai raspundeti si gata ( valabil pentru. toti)

| Denni_7173 a răspuns:

Justin Bieber pentru ca are muzica de gasca, mai ales melodia Baby