| ellabellaruksy a întrebat:

Cine are o voce mai buna michael jackson sau justin bieber?

Răspuns Câştigător
| tocoal a răspuns:

Ozzy says that: "who the *** is Justin Bieber"

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Michael Jackson, normal straight face

| Gorath a răspuns:

Eu.

| MrAngelus a răspuns:

Normal ca acum toti il iubesc pe MJ. Futu-va-n gura de ratati. Cu ce puteati raspunde si voi... asa e si cu Whitney Houston. Nu ca-s eu nebun dupa JB, dar voi ati raspuns cu MJ doar ca sa fiti impotriva lu asta!

| ellabellaruksy explică (pentru MrAngelus):

Daca nu-ti convine nu trebuia sa raspunzi/ nu trebuie sa fii porc.

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Mai intrebi? sa vedem daca justin bieber va avea la fel de mult succes dupa vreo 10-15 ani...ca si cum ai compara o ciocolaa cu o leguma...laughing [scuze elementele alese laughing]

| Twix4Ever a răspuns:

Eu,clar! Ca sa va intrec pe voitongue

| MadRaven a răspuns:

CLAR Michael Jackson! Nu doar pentru ca cu siguranta justin bieber nu va avea peste 250 de melodii, pe care le are Michael, pentru cap pur si simplu Michael e mult mai bun ca Justin Bieber.

| HermioneLove a răspuns:

Pai nu stiu! Justin Bieber cred...

Glumeam, glumeam, glumeam staaaati calmi! rolling on the floor))))
Normal ca Michael J.este muult mai talentat ca Justin chiar daca J.i mai frummy

Iar am glumit JB imi place mai mult serios!

Neeee iar raspunsul final:

Nici unu' dar eh fie Michael canta mai bine si este mai talentat!

Răspuns utilizator avertizat
| Leutzbv a răspuns:

Pai se poate compara cariera unuia care a cantat 45 de ani pe cele mai mari scene, cu unul care are fite imediat de dupa ce s-a lansat in muzica? Clar ca nu se compara unul cu altul! Niciodata nu va mai fi unul ca M.J!

| Maysa a răspuns:

Michael Jackson, CLAR.