| jon987654321 a întrebat:

Muzica aniilor 80-90 a fost cea mai buna?

8 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Bleah

| Mayhem666 a răspuns:

Mie imi place mai mult aia din prezent, sau cel mult pana in anii 2000, ce e trecut de 2000 in jos nu prea imi place.

| jon987654321 explică (pentru Mayhem666):

Bine,aici depinde si de gusturile fiecaruia.

| Laura a răspuns:

'60-'80 şi puţin din '90, la modul general, dar muzică foarte bună se face mereu în multe genuri, păcat că mulţi dinainte de 60 şi după 2000 sunt necunoscuţi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Totdeauna se produce muzică de calitate, dar de multe ori este subapreciată sau necunoscută și redescoperită după un număr de ani.

| Cthulhu16 a răspuns:

Cred ca cel mai mult depinde de gusturile fiecaruia. Mie personal imi plac cel mai mult anii 60-70(sunt singura din clasa mea care asculta The beatles si The rolling stones), dar nu pot spune ca anii 80-90 nu au fost buni. Ascult multe trupe si din aceea perioada dar trupele mele preferate sunt din 60-70

| Deaad a răspuns:

Nu.
Dar aia imi place cel mai mult.