| jon987654321 a întrebat:

Muzica aniilor 80-90 a fost cea mai buna?

8 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

'60-'80 şi puţin din '90, la modul general, dar muzică foarte bună se face mereu în multe genuri, păcat că mulţi dinainte de 60 şi după 2000 sunt necunoscuţi.

| Mayhem666 a răspuns:

Mie imi place mai mult aia din prezent, sau cel mult pana in anii 2000, ce e trecut de 2000 in jos nu prea imi place.

| jon987654321 explică (pentru Mayhem666):

Bine,aici depinde si de gusturile fiecaruia.

| Deaad a răspuns:

Nu.
Dar aia imi place cel mai mult.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Bleah

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Totdeauna se produce muzică de calitate, dar de multe ori este subapreciată sau necunoscută și redescoperită după un număr de ani.

| Cthulhu16 a răspuns:

Cred ca cel mai mult depinde de gusturile fiecaruia. Mie personal imi plac cel mai mult anii 60-70(sunt singura din clasa mea care asculta The beatles si The rolling stones), dar nu pot spune ca anii 80-90 nu au fost buni. Ascult multe trupe si din aceea perioada dar trupele mele preferate sunt din 60-70