| RobbyPh a întrebat:

Nu inteleg de ce Romanii o urasc pe Inna adica pnm fata asta a facut multe pentru Romania! A scos hit dupa hit si inca scoate! Are voce doar ca in Concerte cand canta Live nu se aude bine vocea ei pentru ca nu este bine sonorizata adica se aude mai mult instrumentalul! Ea chiar are voce! Si este iubita in Europa/Japonia /China/Mexic/SUA/Australie! A avut concerte peste tot si inca are! Totii o iubesc si plang dupa ea! Este un fenomen! Acuma sincer nu sunt fan Inna imi place doar melodia Hot si Amazing dar fata asta prea promoveaza Romania in SUA(Statele Unite Ale Americi) sa imbracat in Costum Popular si a zis asa: Please say : I Love Romanian! Si totii au zis asta! Nu stiu de ce oare! Daca zicea ca este Frantuzoaica castiga mai mult respect din partea noastra bag la pariu! Gen cum sunt alte dive din Sua / Marea Britanie care la noi sunt ascultate mereu si ele sunt varza! Dar Chiar nu stiu! Noi orce avem trebuie sa dam cu picioru! + Ca Inna nu are fite deloc! Chiar e supper de treaba! Arata si bine! Inainte nu arata prea bine pentru ca na nu avea multi bani! Multi zic ca e o taranca needucata! Nu nu este adevarat pentru ca Stie la perfectie Engleza Spaniola si Romana! Inainte nu stia Engleza bine dar acuma da clasa multora! + Ca o inteleg si chiar o admir e singura fata care nu arata bine gen ca Antonia care s-a lansat doar prin frumusete dar si prin voce cat de cat! Dar Inna este un model de urmat adica ceva de genu : Nu conteaza cum aratii! Tot vei reusii! A si spus asta! A mai spus ca inainte nu era acceptata ca nu avea forme apetisante si chestii de genu! Noi mereu promovam panarame gen Bianca Dragusanu sau eu stiu! Ziceam ca neam saturat de ele dar cand apar la televizor imediat ne uitam! Dar Inna este o fata decenta! Sa imbracat si ea intr-un costum in care ise vedeau formele doar odata la un concert si noi gata e panarama! Dar nu va ganditi ca, daca a fost obligata sa se imbrace asa? Pentru ca multi artisti is obligati sa faca ceva ce nu vor sau ceva de genu! Poate cu acest mesaj am schimbat si eu parerea cuiva despre Inna sau poate voi fi injurat... Orcum nu imi pasa eu o sustin pe Inna si pe restul gen : Antonia(Care este frumoasa dar este foarte proasta si foarte modesta ) sau Corina care are vocea ep calculator facuta si la varsta ei se imbraca ca o parasuta! Are si copil si se imbraca ca o! + Multe altele! Noi inloc sa o promovom pe Inna/Andra/Nicole Cherry/Lora/Elli White/Delia/Giulia noi promovom panarame! Si cu Alexandra Stan saraca fata totii o critica! Off Doamne

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cu adevarat a facut multe pentru Romania, a supt-o cui trebuie ca sa o promoveze cat mai bine. Si melodiile ei, adevarate capodopere.

Scuze, dar trebuie sa fii dobitoc sa crezi ca Inna a facut multe pentru Romania asteptand sa ii fie compuse melodiile de 2 lei pe calculator in 5 minute, pentru ca ea sa le oracaie pe scena apoi.

| Nucreeed a răspuns:

Ce pl mea a facut ma e pentru mine? Cu ce ma ajuta pe mine ca ea canta prin toate tarile? Tot muzica de *** face. Daca nu'mi place ce muzica "produce", am tot dreptul sa o "urasc" si s'o *** si in gura daca vreau. Zdreanta draq.

| Mellie00 a răspuns:

Inna/Andra/Nicole Cherry/Lora/Elli White/Delia/Giulia, astia sunt artisti? Sunt decat niste terminate de care nici dracu n-a auzit, cica Inna e cunoscuta peste tot, lasa-ma frate impace am n cunostinte de peste tot in lumea asta si niciuna n-a auzit de Inna, asa ca n-o mai lauda tu atata ca e decat o zdreanta care da de 2 ori din fund si gata e vedeta.Du-te ma d-aici.

| RobbyPh explică:

Noi Promovam panarame si voi sunteti niste panarame pentru ca nu va dati seama cine e Inna! Frate fata asta are ogramada de fanii si likeuri pe facebook o intrece pe Madonna si Lana del Rey! In SUA acuma este in top 5 cu More Than Friends! Dar voi nu va dati seama ce prostii sunteti! Daca prostia ar durea cred ca erati la spital! Sa stiti ca si Inna contribuie la versurile ei! Ea a scris versurile pentru "Jameia"(Antonia)! Fata asta e decenta adica daca nu era, venea in toate emisiunile TV sa minta si ea cum face Draguseanu sau alte vedete! Fata asta a mers in cateva emisiuni doar de 1 Decembrie sa cante Imnu ROmaniei atat! Nu sa promovat prin Emisiuni sau eu stiu cum fac altii! Ea doar pune piesele pe youtube si asteapta parerii! Daca e buna o canta daca nu nu!

| TeoPT a răspuns (pentru RobbyPh):

Hai sa zicem ca din ce bolborosesti tu aici Inna este superioara Biancai Dragusanu. Ok, sa zicem ca e o fata normala. Dar un artist e mai mult decat un om normal. Daca era o artista adevarata nu ar fi cantat genul ala de muzica care e facut special pentru a se vinde si a se promova prin toate mijloacele posibile. Ea canta un gen de muzica facut pentru dat din fund in cluburi si cam atat. Asta nu-i arta.

Fiecare are dreptul la parerea lui despre orice. Nu te trezi tu sa pornesti o revolutie cu jigniri aiurea, fiindca nimic nu-ti da dreptul sa schimbi parerea cuiva despre ceva in halul asta.

| RobbyPh explică (pentru TeoPT):

Inna nu mai are melodii de genu ala din cate vad eu scoate melodii pop din astea normale si pe noul album are ogramada de melodii lente tongue

| TeoPT a răspuns (pentru RobbyPh):

Prin genul ala de muzica s-a facut cunoscuta. Si sper ca ai prins ideea.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Tot ce ai enumerat tu acolo este o adunatura jalnica de pseudo-cantareti.Singura cantareata din Romania pe care o consider cu adevarat buna in ceea ce face este Angela Gheorghiu.

| BlackFuneral a răspuns:

Nu le mai plânge de milă curvelor și pune mâna pe o carte.Dai vina pe sonorizare, dar trupele care cântă într-un bar cât o sufragerie ce zici? Ea are șcenă și e foarte promovată chiar dacă nu merită. Fată decentă zici? Doar dacă cauți inna goală găsești articole și poze cu ea dezbrăcată(cei drept a avut grijă să nu i se vadă bijuteriile)
http://www.radardemedia.ro/wp-content/uploads/2011/07/inna-sexy.jpg
Toate panaramele pe care le-ai enumerat sunt mai mult decât susținute și promovate.În fiecare oră le auzi la radio sau tv.Ei nu dau doi bani pe voi! Vor doar să vă facă să mergeți la concertele lor și să le cumpărați albumele.
Cum am spus la început : citește și las-o pe inna, nu merită!

| Wøodenpints a răspuns:

1. Stâlcești româna ca inna engleza.
2. Știi ce înseamnă un artist? Exact, cineva care face artă. Care vine cu conținut original gândit 100% de el. Mimozele pe care le-ai înșirat tu, cântă versuri scrise de alții (versuri destul de penibile și sub-mediocre) pe negative făcute pe calculator, tot de alții. Ele nu contribuie cu nimic în procesul ăsta de "crație". Ele doar cântă ce li se dă. Ăștia nu-s artiști.

Și, după ce te-ai chinuit să scrii atât, cam ce dorești de la noi? Să nu mai spunem că inna este o ghiolbancă supraapreciată ce habar nu are să cânte și promovează mediocritatea și muzica de proasta calitate? Asta o să credem în continuare. Îți place muzica ei? Bun, ascult-o, dar nu mai încerca să schimbi părerea oamenilor despre ea. Tot gunoi promovat este și ăsta.

| Dragonfly6 a răspuns:

Ce imi pasa mie de ina, nina sau cum ii zice? Poa' sa fie cunoscuta si in I-le St. Kitts and Nevis, ca pe mine tot nu ma intereseaza. Si cine a zis ca romanii o urasc? Mai treci si tu pe langa terase ca tot bullshituri de-ale ei rasuna din toate partile!
"Stie la perfectie Engleza Spaniola si Romana. Inainte nu stia Engleza bine dar acuma da clasa multora" No, bravo ei, nu ma doare pe mine din cauza asta, eu oricum stiu engleza la "perfectie". Si engleza oricum toti ar trebui sa o stie, ca macar aia e accesibila in lume.
Zici ca nina e "decenta"? Mai da si tu search pe google si acolo gasesti poze cu ea in pielea goala, asta e decenta?
Si la ce ti-a folosit sa le enumeri si pe alealalte?
PS: Mi-a fost lene sa citesc tot, si stii de ce? din cauza ortografiei senzationale.