| Florin1935 a întrebat:

Nu mai am curajul sa descarc muzica legală de pe net sau aplicații Google play de frică că voi ajunge la închisoare!
Am suspiciunea că telefonul meu este virusat și mă gândesc că acest virus nedetectat îmi poate comercializa/distribuii melodiile descărcate în mod ilegal!
Se poate întâmpla asta? pot descărca in continuare muzica?
Menționez că rar mai intru pe siteuri 18 dar antivirus bitefender free zice că nu sunt infectat.
Se poate întâmpla ceea ce am scris anterior?

Răspuns Câştigător
| lZlJokerlZl a răspuns:

Nu este posibil ca un virus sa iti incarce nici un fel de fisier pe internet.

La inchisoare nu o sa ajungi niciodata pentru asa ceva doar poti fi raportat de catre autorul melodiei si in cel mai rau caz acea postare va fi stearsa sau contul va fi blocat.

| Florin1935 explică (pentru lZlJokerlZl):

Ms mult!
Acuma sunt mai linistit.

1 răspuns: