| AndreiGabi a întrebat:

Salut tuturor! Am avut un program de descarcat mp3 de pe youtube.Era foarte bun si din pacate nu il mai gasesc.Singurul indiciu pe care il am este ca, la sfarsitul fiecarei melodii salva "MQ128kb"...Stie cineva la ce program ma refer si de unde as putea sa il descarc?
Sau daca stiti un program bun de descarcat mp3 de pe youtube?(pss, cel de la free studio nu mai functioneaza, la mine cel putin).
Funda

Răspuns Câştigător
| CrunkJuice a răspuns:

Uite un program mai beton poti sa faci o gramada de chestii. uite DVD Videosoft Free Studio

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/
Nu am un program, dar acest site e ok, cel puțin eu îl folosesc și sunt mulțumită. Încearcă. Baftă!

| AndreiGabi explică:

Multumesc tuturor!
Pana acum am folosit listentoyoutube.com dar uneori da mici erori...
CrunkJuice se pare ca merge programul.Eu descarcam o versiune mai veche cred.Nu stiu de ce dar sunt aproape sigur ca o sa mearga doar o vreme si dupa o sa dea eroare.De cate ori am instalat free studio, mi-a mers doar o perioada...

| Biuka a răspuns:

Http://listentoyoutube.com
e foarte rapid si practic :*
Bafta boss :*