| florinipad a întrebat:

O intrebare big grin... de ce credeti ca Gangnam Style are atatea vizualizari

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca e ''ciudata'' ca melodie si a fost foarte promovata in mass media.

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Reclamă excesivă şi prostul gust al majorităţii mediocre.
După ce a ajuns la câteva sute de milioane, multi s-au uitat din curiozitate, să vadă ce-i aşa de interesant de a făcut jumătate de milion de oameni să se uite la acel clip.

Răspuns utilizator avertizat
| DarkTheory a răspuns:

Pentru ca industria muzicala ii promoveaza pe toti rahati in loc sa vada cei care muncesc din suflet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că toţi fraierii au fost impresionaţi de cum se prosteşte asiaticul ăla penibil.

| CannbalCorpse a răspuns:

Reclama şi incultura şi prostiaa oamenilor de a asculta melodii formate din 3 versurile care se repetă! happy Am auzit si eu de melodia asta din păcate tot ce cânta lumea din ea e genu de genu Op op op gangnam style(cum s.o scrie)

Răspuns utilizator avertizat
| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Pentru ca e super. Chiar daca dansul e +tampitel* si ciudat e foarte tare si melodia la fel.Eu chiar sper sa atinca 1.000.000.000 de vizualizari pe youtube

| creativeboy a răspuns:

Se numeste efect de turma...in primele zile a facut 50 milioane de vizionari si tot se zvonea ceva de genul : uitete si tu frate la acel videoclip etc... si a strans repede vizionari si a fost promovat! I hope I help u happy